Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Náš příběh

Cca před 29 lety jsem na popud kamarádky poprvé v životě navštívila místní cvičák se svou zlaťáčkou „Džesikou“ a zamilovala se a to hned dvakrát do svého současného životního partnera Petra  a do záchranné kynologie.


Začali jsme se společně spolu a s malou skupinou podobných nadšenců věnovat výcviku nejdříve jen tak pro radost. A ono se nám to dařilo, složili jsme atesty a přes pohotovostní jednotku  SZBK ČR a mezinárodní Záchranou organizaci IRO jsme vyjížděli na zásahy a různé vrcholové akce. Sbírali jsme zkušenosti na závodech, na soustředěních, akcích, na praktických zásazích a různých trénincích.

Daří se nám dodnes. V záchranné kynologii jsme stále na vrcholu. Co je však důležité, že jednou z našich životních hodnot je předávat naše zkušenosti a úspěchy i ostatním. Proto máme kolem sebe stále spousty lidí se psy, kterým pomáháme s výcvikem. Prostě se jen tak snažíme dělat vše co nejlíp a předat to ostatním, nic víc. A víte co je báječné? Vidět jak lidi a psi kolem nás se posouvají a rostou.

Naše zaměření je rozsáhlé, sice se specializujeme na náročnou oblast záchranné kynologie, pachové práce a vodní výcvik ale samozřejmě ani poslušnost nám není cizí. Je logické, že k tomu patří i chovatelství a výstavy prostě život se psy Jsme pověstní „pejskařskou“ precizností a dáváme si záležet na individuálním přístupu ke každému psovi a jednotlivci. Kreativita a úspěchy tak to jsme my.