Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Akce

Zakládáme si především na výcviku a tréninku živou formou a online videa jsou pro nás pouze podpůrným nástrojem. Umíme všechno potřebné k tomu, abyste získali dlouhodobě úspěšný výstup v oblasti výcviku psa, který jste si vybrali. Naše specifikace je zaměřena mimo poslušnost a záchranný výcvik i pro oblasti přípravy psa na výstavu nebo na základní lovecké zkoušky OVVR.


 

A co vám přinese živý trénink jako další bonusy?

  • Posílí váš vztah se psem
  • Naučí vás i vašeho psa něco nového
  • Vyřeší moderní formou váš výcvikový problém
  • Poznáte se s mnoha novými a zajímavými lidmi a rozšíříte okruh vašich známých.
  • Váš psí parťák získá nové zaměstnání a má o zábavu postaráno.

 

Učíme psy a učíme jejich majitele, jak porozumět svému psu.

Individuální výcvik

Jak taková individuální výcviková hodina vlastně vypadá? To záleží především na vás, co potřebujete řešit. Je váš pes agresivní nebo naopak bázlivý, chcete ho naučit ignorovat jiné psy? Nebo naopak podpořit jeho sebevědomí? 

... více na: Individuální výcvik

Živý trénink záchranného psa

Více než 10000 sutinových a dalších typů tréninků již proběhlo a stále tvoříme nové. Každý trénink stavíme vždy efektivně a přizpůsobujeme podle úrovně zkušenosti psa a psovoda, a podle prostředí, kde se trénink nachází. 

... více na: Živý trénink záchranného psa

Vodní soustředění vyhledání utonulých osob

  Trénink, který před lety původně vznikl jako zábava se psy u vody. Zábava u vody zůstala, ale cíl tréninku se změnil na zaměření vodního výcviku záchranného psa pro závody a zkoušky. A především na to hlavní – vyhledání utonulých osob. 

... více na: Vodní soustředění vyhledání utonulých osob

Soustředění s hasiči

Naší výhodou je dlouhodobá spolupráce s hasiči SDH Postoloprty. Je to také parta bláznů, ale součinnostní cvičení s nimi se od praktických zásahu příliš neliší. 

... více na: Soustředění s hasiči

Živý trénink pachové práce

Pachové práce psa mají neuvěřitelnou využitelnost pro praxi i pro zábavu. Trénink je vhodný pro opravdu jakéhokoliv psa bez ohledu na velikost, rasu, stáří nebo fyzickou kondici. 

... více na: Živý trénink pachové práce

Seminář 1 pomoc pro psa

První pomoc pro lidi je běžně vyučovaná, a můžete ji absolvovat i u nás, k tomu máme BONUS jak pomoci i psům! Seminář je určen pro všechny majitele psů. 

... více na: Seminář 1 pomoc pro psa

Živý trénink přežití

Ztracen v lese, jaké to je, než tě někdo zachrání? A jaké to je, když tvůj pes nalezne pohřešovanou osobu? Živý trénink, plný zvratů umožňuje prožít desítky pocitů a emocí v průběhu 48 hodin.

... více na: Živý trénink přežití