Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Nabízíme

Formou živých tréninků vás dovedeme společně s vaším psím parťákem k 
dlouhodobým výsledkům v oblasti poslušnosti nebo záchranného výcviku. Pomůžeme vám s odstraněním chyb při výchově nebo vás naučíme správné komunikace s vaším psem. Chcete být dlouhodobě úspěšní se svým psem?


živé tréninky /výcvik /pronájem haly /pronájem trenažeru a arélu 

Pro profesionály poskytneme zázemí a možnost pronájmu výcvikové haly, unikátního pachového nebo sutinového trenažeru. Je pro vás zajímavé i v zimním období mít možnost suchého zázemí pro výcvik?

V rukávu toho pro vás máme mnoho

Kontakt

Budeme rádi, když nám zavoláte, napíšete, nebo se u nás zastavíte na kávu. 

Dozvědět se více

Živé tréninky

Formou živých tréninků vás dovedeme společně s vaším psím parťákem k dlouhodobým výsledkům v oblasti poslušnosti nebo záchranného výcviku. Pomůžeme vám s odstraněním chyb při výchově nebo vás naučíme správné komunikace s vaším psem. Chcete být dlouhodobě úspěšní se svým psem?

... více na: Živé tréninky

Akce

Zakládáme si především na výcviku a tréninku živou formou a online videa jsou pro nás pouze podpůrným nástrojem. Umíme všechno potřebné k tomu, abyste získali dlouhodobě úspěšný výstup v oblasti výcviku psa, který jste si vybrali. Naše specifikace je zaměřena mimo poslušnost a záchranný výcvik i pro oblasti přípravy psa na výstavu nebo na základní lovecké zkoušky OVVR.

... více na: Akce

Výcviková hala

Halu lze využít pro veškeré kynologické sporty( Agility, Obrany, Obedience, Dog Dancing, Obrany). Prostředí je vhodné i pro pořádání výstav, kurzů a workshopů.

... více na: Výcviková hala

Sutinový trenažér

Trenažer je součástí areálu a poskytuje různé úrovně úkrytů a prostředí pro pohyb psa. V současné době je stále fázi budování.

... více na: Sutinový trenažér

Pachový trenažér

Pachový trenažer je sestaven pro trénink a rozlišení různých zdrojů pachu. Je unikátní především jeho vnitřním umístěním. Obsahuje přes 30 variant úkrytů s rozličnou úrovní obtížnosti. 

... více na: Pachový trenažér

Připravujeme

Tady najdete akce které pro vás teprve připravujeme. 

... více na: Připravujeme

Cena pronájmu

Pronajmout si můžete výcvikovou halu, sutinový trenažér, pachový trenažér nebo celý komplex, záleží na vašem výběru. Cena pronájmu dohodou od 350 Kč. Pronájem možný minimálně od dvou hodin. Chcete vědět více? Zavolejte nám na  +420 603 767 851

... více na: Cena pronájmu