Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Proč s námi

S námi se každý milovník psů může stát profesionálem a nastartovat svou
„pejskařskou“ kariéru.

Motto

S námi se každý milovník psů může stát profesionálem a nastartovat svou „pejskařskou“ kariéru.

... více na: Motto

O co se opíráme

Za více než 28 let jsme se hodně naučili. Zatímco různé módní trendy v oblasti kynologie přicházejí a odcházejí my se stále držíme dvou věcí vlastních zkušeností a potřeb psa či jeho majitele, a právě tyto zkušenosti nám přináší úspěch a výsledky.

... více na: O co se opíráme

Jak postupujeme

Víte, co lidé u nás mimo jiné oceňují? Že hrajeme vždy s otevřenými kartami, takže hned od začátku budete vědět, jak spolupráce s námi probíhá. Jaký je obsah kurzu nebo výcviku, jaké jsou jednotlivé společné kroky, co je výsledkem a co vás to bude stát.

... více na: Jak postupujeme

Pomáháme

Dlouhodobě motivujeme nejen dospělé, ale i děti a mládež ve vztahu ke psům formou výcvikových ukázek a workshopů ve školách a na různých veřejných akcích. 

... více na: Pomáháme

Za nabídkou našich služeb stojí skutečná čísla

Na kvalitě výcviku nám záleží, ale bez pohodové atmosféry a nadšení by to nešlo. Kouzlo úspěchu je jednoduché: Každou výcvikovou hodinu a trénink si se svým psem především užít.

... více na: Skutečná čísla

Naše cíle

Měníme nové příchozí ve věrné uživatele. U každého týmu pes a jeho majitel průběžně sledujeme jejich úspěšnost, a když vidíme prostor pro zlepšení neváháme se znovu pustit do práce. Překážky a problémy řešíme vždy individuálně dle povahy psa či potřeb majitele.

... více na: Naše cíle