Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Login:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Pronájem prostor pro kynologické akce

Máte vášeň pro psy a hledáte ideální místo pro své kynologické aktivity? Máme pro Vás skvělou příležitost! Pronajměte si náš areál, výcvikovou halu v Postoloprtech nebo skvělé cvičiště v Blahuňově, která nabízí vše, co potřebujete pro trénink, různé akce a zábavu se svými čtyřnohými přáteli.


Výhody pronájmu:

Rozsáhlý a dobře vybavený prostor: Obě naše cvičiště se rozkládají na prostorném pozemku, který poskytuje dostatek prostoru pro agility, poslušnost, hry a další kynologické aktivity. Prostředí je bezpečné a uzavřené, což umožňuje bezstarostnou zábavu pro psy i majitele. Cvičiště v Blahuňově je umístěno v odlehlém přírodním prostředí, kde je možno využít procházek se psy případně výcvik v plochách.

 

Profesionální vybavení: Cvičiště jsou vybavena kynologickými překážkami, tréninkovými pomůckami a vším, co potřebujete pro efektivní trénink psů všech velikostí a věkových kategorií. Výcvikový areál v Postoloprtech umožnuje trénink pachových prací v našem trenažeru, prostor pro výstavy nebo obrany a v budoucnu výcvikový trenažer pro záchranné psy.

Voda a stín: Dbáme na pohodlí našich zákazníků, a proto máme zajištěný přístup k pitné vodě pro psy a také stínové zóny, kde si psi mohou odpočinout mezi tréninky. Pro naše zákazníky je k dispozici klubovna se zázemím.

 

 

Flexibilní časové rozpětí: Nabízíme pronájem cvičiště na hodinové, půldenní. celodenní, nebo vícedenní bázi což Vám umožní přizpůsobit si tréninkový plán dle svých potřeb a časových možností.

Kvalifikovaná podpora: V případě potřeby vám na místě poskytneme radu a asistenci při organizaci cvičení a soutěží, abyste měli nejlepší možný zážitek ze svého pobytu na našem cvičišti.

Kontaktujte nás nyní a zarezervujte si termín pro pronájem našeho cvičiště pro psy!

Cena pronájmu

Pronajmout si můžete výcvikovou halu, sutinový trenažér, pachový trenažér nebo celý komplex, záleží na vašem výběru. Cena pronájmu dohodou od 350 Kč. Pronájem možný minimálně od dvou hodin. Chcete vědět více? Zavolejte nám na  +420 603 767 851

Dozvědět se více

Kontaktujte nás

Budeme rádi, když nám zavoláte, napíšete, nebo se u nás zastavíte na kávu. 

Dozvědět se více